Spausdinti

Automobilinis gesintuvas ReinoldMax užpildytas gesinimo milteliais monoamonio fosfato pagrindu tinka visų tipų gaisrams gesinti.
A gaisrų klasė – dažniausiai pasitaikantys gaisrai, kai dega įprastos medžiagos: mediena, popierius, guma, plastmasė ar tekstilė.
B gaisrų klasė - degantys skysčiai: benzinas, spiritas, lakas ar tepalai.
C gaisrų klasė - degančios dujos: vandenilis, acetilenas, angliavandeniliai.
Tinka gesinti elektros įrenginius su iki 1 000 V įtampa.

Kaip veikia?
Visų gesintuvų paleidimo būdas yra panašus: nutraukite plombą ir ištraukite apsauginį kaištį,  difuzorių nukreipkite į gaisro židinį ir nuspauskite rankenėlę. Gesindami milteliniu gesintuvu ReinoldMax nedarykite pertraukų, o visą turinį išpurškite į gaisro židinį vienu rankenėlės nuspaudimu. Gesintuvo veikimo laikas tik 6 sekundės, todėl gesinkite gaisro židinį, o ne liepsnas.
Gaisrą sukelia trys faktoriai – degioji medžiaga, kaitra ir deguonis. Gaisras užgesinamas pašalinus nors vieną iš trijų komponentų. Miltelinio gesintuvo ldMax pagrindas  – ABC gesinimo milteliai, kurių užpurškus ant gaisro židinio „uždusinama“ liepsna ir taip atrskiriamas deguonis. Jeigu gaisras didesnis, gesinkite vienu metu keliais ReinoldMax gesintuvais.

Kodėl verta rinktis miltelinį gesintuvą?
Pagal Lietuvos įstatymus kiekvienas vairuotojas privalo turėti 2kg gesintuvą savo transporto priemonėje. Miltelinis gesintuvas ReinoldMax dėl savo aukšto veiksmingumo yra populiariausias automobilinis gesintuvas Lietuvoje.

Milteliniai gesintuvai efektyviai numalšina visų tipų gaisrus ir veikia minusinėje temperatūroje nuo -30°C. Gesindami gaisrą automobilio viduje nepamirškite, kad  visi milteliniai gesintuvai sudaro toksinį dulkių debesį, tad pasistenkite neįkvėpti miltelių, o po gesinimo gerai išvėdinkite automobilio vidų ir nusiplaukite rankas.  Gesinimo milteliai netirpsta vandenyje, todėl salono vidų patartina gerai išsiurbti, o turinį iškart pašalinti. ReinoldMax 2kg gesintuvas turi patogų tvirtinimo laikiklį, tad UAB "GESLITA", pataria gesintuvą gerai pritvirtinti automobilyje, kad išvengtumėtė netikėto miltelių išsipurškimo stabdant.

Po gesinimo praėjus kelioms minutėms gali būti, kad gesinimo milteliai užkimš purkštuką, todėl net jeigu neišpurškėte viso turinio, nedelsdami priduokite gesintuvą naujam perpildymui. Stebėkite, kad slėgmačio rodyklė būtų žaliame fone.

Kur naudoti?
Miltelinis gesintuvas ReinoldMax 2kg idealiai tinka automobiliniams gaisrams malšinti, todėl  džiaugiamės, kad didžioji dauguma vairuotojų jau pasirinko ReinoldMax savo transporto priemonei apsaugoti. Kaip papildomą gesinimo priemonę gaisrams gesinti, rekomenduojame ReinoldMax 1000ml, kuri akimirksniu užgesina visų tipų gaisrus, veikia minusinėje temperatūroje bei yra daugkartinio naudojimo. Tektų malšinti gaisrą lauke, tuomet gesinkite TIK pavėjui.

Miltelių gesintuvas ReinoldMax 2 kg atitinka LST EN 3-6:1999/ A1:1999 ir LST EN 3-7:2006 privalomuosius reikalavimus.^ į viršų