Spausdinti

Saugos centras

Geslitos saugos centras 

Darbdavio pareiga yra sudaryti darbuotojams saugias ir sveikatai nekenksmingas darbo sąlygas visais su darbu susijusiais aspektais. Kiekvienas darbdavys turi siekti darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimo pilna apimtimi, juk tuo pačiu jis didinda darbo efektyvumą. Darbuotojų sauga ir sveikata tai ne tik pirma darbdavio pareiga, bet ir vienas iš svarbiausių verslo sėkmės faktorių, kuris padeda saugiai konkuruoti ir siekti savo verslo ar įstaigos pagrindinių tikslų.

Griežtas ir tinkamas darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, darbo teisės reikalavimų įgyvendinimas tai nelengvas uždavinys, kuris dažnai reikalauja rimtos ir kvalifikuotos pagalbos bei patyrusių specialistų palaikymo.

Mūsų specialistai turi sėkmingą profesinės veiklos patirtį ne tik darbuotojų saugos ir sveikatos, bet ir gaisrinės saugos, darbo teisės srityse. Mes galime padėti darbdaviams sukurti saugias ir sveikas darbo sąlygas bei išlaikyti jas aukštame lygyje. Savo veikloje vadovaujames tik aktualios redakcijos norminiais teisės aktais, teismų praktika ir ekspertų rekomendacijomis. Teikiame visas darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, darbo teisės paslaugas.

Kreipkitės į mus ir mūsų profesionalai padės įgyvendinti visus darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos, darbo teisės norminių teisės aktų reikalavimus.


^ Į viršų